درباره محمدرضا میرزاده​

محمدرضا میرزاده طراح گرافیک دوبعدی و سه بعدی و موسس و مدیرعامل سایت طراحی یک است که در زمینه ارائه خدمات طراحی گرافیک فعالیت دارد.

او در گذشته سابقه فعالیت در اکثر شاخه های طراحی گرافیک نظیر: طراحی گرافیک برای بازاریابی و تبلیغات، طراحی UI و طراحی موشن گرافیک را دارد؛ به چندین زبان برنامه نویسی مثل پی اچ پی، پایتون، وِکس و … آشنایی دارد. تخصص اصلی و بیشترین کار مورد علاقه اش فعالیت در بخش های سه بعدی است؛ کارهایی مانند: مدل سازی سه بعدی، ساخت انیمیشن و موشن گرافیک، تکسچرینگ، رندرینگ و کامپازتینگ سه بعدی است.

در سالیان گذشته و ابتدایی فعالیتش به وب مسترینگ و طراحی و سئو سایت های داخلی مشغول بوده و همچنین در سایت های خارجی مانند: 99designs و Peopleperhour به کار به صورت فریلنسری اشتغال داشته است.

تمام مهارت های استفاده از نرم افزار های طراحی دوبعدی و سه بعدی و آشنایی با اساس و اصول طراحی گرافیک را با توجه به تسلط بر زبان انگلیسی از بزرگ ترین مدرسان جهان و گذراندن هزاران ساعت کلاس های آنلاین، بسته های آموزشیِ سایت هایی مثل یودمی، لیندا و ویدیوهای یوتیوبی آموخته است.

سرعت رشد و تغییر در صنعت انیمیشن و طراحی گرافیک بسیار بیشتر از آن است که مدارس و دانشگاه های فیزیکی بتوانند همپای آن حرکت کنند.

محمدرضا میرزاده

در سال 1399 تصمیم به طراحی و راه اندازی سایتی برای ارائه خدمات گرافیکی به مردم ایران کرد و هم اکنون مدیریت سایت طراحی یک را بر عهده دارد.

برای ارتباط مستقیم با وی می توانید پیامی به آدرس جی میل MohammadRezaMirzade96@gmail.com ارسال کنید.

از اینکه چند دقیقه از وقت ارزشمند خود را در این صفحه گذراندید، متشکریم.