این پست را با استفاده از دکمه های زیر، در شبکه های اجتماعی با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام

ما آماده ارایه یکی دیگر از خدمات طراحی گرافیک به نام طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی اینستاگرام هستیم.
پانزده سال پیش، بعضی‌ها فکر می‌کردن که شبکه های اجتماعی(در آن زمان فیسبوک تنها شبکه اجتماعی در جهان بود.) برای مدتی کوتاه رونق میگیرن و به زودی تبِ استفاده از اونها، از بین میره اما امروزه حضور در شبکه های اجتماعی به اندازه داشتن شماره تلفن ضروری شده است.
اکثر مردم ایران در اینستاگرام حضور دارند که این موضوع باعث شده تا تبدیل به مکانی فوق‌العاده برای طراحی و به نمایش گذاشتن بنر های تبلیغاتی برندتان باشد.
برای مشاغل، پلتفرم‌های رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، اینستاگرام ، یوتیوب و پینترست فضایی عالی برای تعامل مستقیم با افراد حمایت کننده از آنها هستند. اینجاست که با ایجاد محتوا، با مخاطبانتان ارتباط ایجاد می کنید که هم آنها را سرگرم می کند و هم آگاهی آنها نسبت به برندتان را تقویت می کنید.

با طراحی حرفه‌ای ، شانس بیشتری در رقابت داشته باشید.

رسانه های اجتماعی، بخصوص اینستاگرام به همان اندازه که مفید هستند، خیلی هم رقابتی هستند. برای مثال وقتی در اینستاگرام پستی را منتشر کردید، بلافاصله وارد یک جریان بی پایان از محتوا می شوید، جایی که نه تنها باید با محتوای تولید شده توسط افراد و برندهای دیگر بلکه با الگوریتم رتبه بندی اینستاگرام نیز رقابت کنید. در شبکه های اجتماعی ، فقط افراد قدرتمند موفق می‌شوند، اما خبر خوب این است که محتواهای تولیدی (مانند بنر و پوستر) با طراحی گرافیک حرفه ای، یکی از بهترین ابزارها برای ایجاد محتوای درگیرکننده و جذاب هستند.

اینستاگرام کاملاً رقابتی است و برای موفقیت، هم از نظر محتوا و هم از نظر طراحی گرافیک، برنامه ریزی و کار سختی لازم است. اما نتایج این کار سخت ارزشش را دارد. نه تنها رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری و آگاهی دادن بیشتر درباره برندتان، بسیار عالی هستند بلکه در این مکان می توانید با مردم تعاملات واقعی داشته باشید.

بهترین راه برای افزایش بازده پوستر تبلیغاتی برندتان در اینستاگرام، ارتباط با طراح گرافیکی برای طراحی شیک بنری مناسب شماست.
طراحی خوب می‌تواند پیروان را متقاعد کند که پیمایش را متوقف کرده و به صحبت های شما توجه کنند.
داشتن بنری حرفه ای می‌تواند پیام های شما به مخاطبانتان را بسیار بهتر منتقل کند.

داشتن بنری شیک می تواند حرفه ای بودن و تعهد شما به کیفیت را نشان دهد.
اگر به طراح گرافیک شبکه های اجتماعی نیاز دارید، از طریق دکمه “تماس با ما” با ما در ارتباط باشید.

اندازه استاندارد برای طراحی بنر و پوستر اینستاگرامی

حالا که میخواید سرویس طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام رو سفارش بدید، بهتر است اگر تاکنون از اندازه سایز استاندارد آن ها در اینستاگرام مطلع نیستید، بدونید که سایز عکس ها و ویدیو هایی که اینستاگرام نمایش میده، چقدر هستند.

برای پست های مربع شکل، میتونید عکس و ویدیو با ابعاد 1080px در 1080px رو آپلود کنید تا به بهترین شکل در اینستاگرام به نمایش در بیاد.

برای پست های پرتره یا مستطیل‌های عمودی باید برای بهترین نتیجه از عکس‌هایی با ابعاد 1080px در 1350px استفاده کنید.

سایز استوری اینستاگرام هم 1080px در 1920px است که همان نسبت ابعاد تنظیم شده روی اکثر مانیتورها و تلویزیون هاست اما به صورت عمودی و نه افقی.

 

طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی اینستاگرام