این پست را با استفاده از دکمه های زیر، در شبکه های اجتماعی با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

در این پست 17 تا از بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی در سال 2020 را بررسی می کنیم، با ما همراه باشید.
سرمایه گذاری روی طراحی بنر تبلیغاتی و به نمایش گذاشتن برندتان در سطح اینترنت کاملاً ارزشمند و عاقلانه است. طراحی تبلیغات و انتشارش به استفاده کنندگان از اینترنت که امروزه اکثریت جامعه را تشکیل می دهند کمک می کند تا با نام تجاری شما آشنا شده و به راحتی شناخته شوید.

بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

تبلیغات در سطح اینترنت بسیار زیاد است و از شیوه‌های متفاوتی هم این تبلیغات نمایش داده می‌شود ولی مهم ترین موضوع این است که بدانید باید بنر شما هم از نظر طراحی گرافیک حرفه ای باشد و هم متنی که روی آن قرار می گیرد به درستی پیامتان را به بیننده برساند. نرخ کلیک تبلیغات اینترنتی یا همان CTR به طور متوسط بسیار کمتر از نرخ کلیک تبلیغات جستجو است (البته هزینه تبلیغات در گوگل هم بسیار بیشتر است.) دلیل این موضوع این است که باوجود اینکه می توانید علایق و رفتارهای عموم مردم را هدف قرار دهید اما نمی توانید به طور دقیق عباراتی که مردم در موتورهای جستجو تایپ می کنند هدف قرار دهید.

این بدان معنی است که، برای وادار کردن کسی برای کلیک بر روی تبلیغات شما، به خلاقیت گرافیکی برجسته و داشتن متن جذاب نیاز دارید. اما داشتن بنری با این ویژگی ها آسان نیست.

کیفیت بهترین بنر های تبلیغاتی اینترنتی در سال 2020

همانطور که در بالا ذکر شد ، CTR های تبلیغاتی بنری آنلاین کسری از تبلیغات موتورهای جستجو 0.46 درصد است که تقریباً 1/10 میزان کلیک (CTR) متوسط تبلیغ در موتورهای جستجو است. این موضوع آنها را به داشتن یک استراتژی بازاریابی چالش برانگیز برای اجرا تبدیل می کند، اما اگر بتوانند این کار را به درستی انجام شود، مزایای تبلیغات بنری اینترنتی فراگیر و ماندگار است. این مثال‌ها شما را با برخی ایده ها و استراتژی های عالی تبلیغات اینترنتی آشنا می کند تا بتوانید این مزایا را بدون نیاز به شروع از ابتدا تجربه کنید.

لیست 12 تا از بهترین بنر های تبلیغاتی سال بهمراه

در قسمت زیر به بررسی 12تا از بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020 می‌پردازیم و توضیح می‌دهیم چرا بهترین هستند.

بهمراه نکاتی مهم درباره بهترین بنر های تبلیغاتی آنلاین.

1- اپل تی‌وی Apple TV از سادگی برای جلب توجه بیننده استفاده میکند

برای جلب توجه دیگران با تبلیغات آنلاین ، ممکن است به متن تبلیغاتی جذاب نیاز نداشته باشید. تبلیغات بنری موفق اکثرا ساده تر هستند مانند این تبلیغ بنری اپل که در زیر می بینید.

بنر تبلیغاتی اپل

2- گایکو Geico شرکت بیمه آمریکایی از رنگ و کنتراست برای برجسته کردن پیشنهاد جدیدش استفاده می‌کند

اگر پیشنهاد جدیدی را تبلیغ می کنید، می توانید از این بنر تبلیغاتی Geico بیاموزید.

بنر تبلیغاتی گایکو از بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

همه شرکت Geico را برای بیمه اتومبیل می شناسند و اکثرا در مورد سرویس بیمه خانه که این شرکت ارایه می‌دهد بی اطلاع هستند. این بنر تبلیغاتی از آگاهی مردم و شهرت برند Geico به عنوان یک شرکت بیمه خودرو استفاده می کند.

نمادها و کنتراست رنگ هم مفهوم ارتباط برقرار کردن دو دنیای مختلف را بیان می کند. این تنها تِم بنر تبلیغاتی نیست که آنها برای این کمپین ایجاد کرده اند. دیگر ورژن‌ها هم از همین مفهوم استفاده می کنند و در واقع از عبارت “چیزی بیش از بیمه خودرو” استفاده می کند.

بنر تبلیغاتی Geico از بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

همانطور که Geico نشان داده است، با داشتن یک بنر تبلیغاتی مناسب، بنر اینترنتی می تواند یک رسانه عالی برای گسترش اطلاعات در مورد محصول یا خدمات جدید شما باشد.

3- Instapage مستقیماً به اصل موضوع اشاره می‌کند

در تبلیغات، سادگی یک حُسن به حساب می‌آید. اگر بطور موثر ارزش پیشنهاد خود را اعلام نکنید، بیننده نمی تواند به محصول شما علاقه‌ای نشان دهد. در تبلیغ Instapage به عبارت ساده‌ی “قدرتمندترین سازنده صفحه فرود” توجه کنید.*صفحه فرود یا Landing Page به صفحه‌ای از سایت های اینترنتی می‌گویند که شما برای خرید یا سفارش خدمات وارد می‌شوید.*

بنر اینترنتی Instapage از بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

این بنر تنها به دنبال مخاطبان حرفه‌ای خود می گردد که حداقل صاحب وبسایتی باشند و بدانند صفحه فرود چیست و داشتن صفحه فرود قدرتمند و حرفه‌ای به معنای فروش بیشتر و سود بیشتر است. همانطور که در بنر تبلیغاتی اینترنتی بالا میبینید، حتی هیچ تلاشی برای توضیح بیشتر روی بنر نکرده‌اند.

4- بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds با موفقیت قوانین را نقض میکند

در طراحی گرافیک در صورت دانستن قوانین، اشکالی ندارد که در صورت بازده بهتر آنها را زیر پا گذاشت.

برای تبلیغ یک بازی به اندازه Pubg هیجانی و پُر خشونت، انتخاب یک متن ساده و برخی از متن هم ممکن است پیام را منتقل نکند. درعوض، استفاده از تصویر انفجار که سرعت و هیجان بازی را نشان می‌دهد.

بنر تبلیغاتی اینترنتی بازی PlayerUnknown's Battlegrounds

این بهترین یا خلاقانه ترین بنر تبلیغاتی نیست، اما از شهرت برندشان به خوبی استفاده کرده و بنر همسو با واقعیت محصولشان طراحی شده.

اگر ایده خوبی دارید که قوانین را نقض می کند، از آزمایش کردنش نترسید. این نکته خوبی در مورد بازاریابی دیجیتال است، شما می توانید تمام فرضیه های خود را بدون نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد آزمایش کنید.

5- نیویورک تایمز با جدیدترین بنر تبلیغاتی خود به تِرِند روز پرداخته است

خبرگزاری ها زیر بار شدید انتقادات هستند. اتهامات مربوط به پخش اخبار دروغ و جعلی و بالا گرفتن هشتگ “اخبار جعلی” طی چند سال گذشته یکی از مهمترین ترندهای اینترنت است.

نیویورک تایمز با یک بنر ساده از این بحث داغ برای تبلیغ استفاده می‌کند و روزنامه‌نگاران را قهرمان جلوه می‌دهد.

بنر تبلیغاتی نیویورک تایمز از بهترین بنرهای تبلیغاتی 2020

صرف نظر از احساس شما در مورد نیویورک تایمز به عنوان یک خبرگزاری، این یک حرکت هوشمندانه است. در عصری که دریافت اخبار خبری از توییتر رایج است، شما به یک منبع اطلاعاتی معتبر نیاز دارید. فقط چک کردن فیس بوک یا توییتر نمیتواند اخبار درست را به شما برساند. “ما جواب هستیم” گزاره ای است که این بنر تبلیغاتی اینترنتی موثر ارائه می دهد. و دعوت به انجام کار، “گزینه های من را ببینید” شخصی و موثر است. این یک تبلیغ عالی و بی‌شک یکی از بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی در سال 2020 است.

6- لکسوس در بنر تبلیغاتی جدیدش برای جلب نظر شما از چشم استفاده کرده

استفاده از صورت انسان می‌تواند روش خوبی برای جلب توجه افراد باشد، به‌شرطی که از آن صحیح استفاده شود.

بنر تبلیغاتی لکسوس از بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

البته برای یک برند خودروسازی استفاده از چنین راهی برای بازاریابی مدل جدیدو  عجیبی به نظر برسد. اما آنها مستقیماً با این آگهی به فروش خودروی خود نمی پردازند، در عوض ، آنها یکی از آپشن های جدید نصب شده روی خودرویشان “سیستم بلندگو جدید” را در لکسوس ES بازاریابی می کنند.

این موضوع پس از کلیک بر روی بنر تبلیغاتی اصلی و ورود به صفحه فرود  سایت لکسوس و با یک کلیپ اختصاصی درباره احساس شنوایی و طراحی صدا در انسان مشخص می شود.

7- پیامی واضح از بیمارستان Mount Sinai

تبلیغات بر پایه متن نوشته است. اگر چیزی درباره شخص یا نحوه تفکر او ندانید، نمی توانید آگهی ایجاد کنید که توجه او را جلب کند. این بیمارستان می داند نیویورکی ها چطور زندگی میکنند و می داند که چگونه بر معاینه سالانه آنها در بیمارستان ها تأثیر می گذارد. آنها با این بنر تبلیغاتی اینترنتی نشان میدهند که برای رفع اوضاع گام برداشته اند و توانسته اند این پیام را به خوبی منتقل کنند تا یکی از بهترین بنرهای سال 2020 را در اینترنت داشته باشند.

بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

نکات پیشنهادی برای بهتر کردن این بنر:

عنوان بنر و CTA عالی هستند اما توضیحات آن کمی طولانی است و به دلیل کوچک بودن اندازه فونت، خواندن آن دشوار است. میشود طول را تقریباً به نصف کاهش داد و هنوز هم پیام را آن طور که باید منتقل کرد.

8- بنر تبلیغاتی مناسب برای آگاه‌سازی از برند Polo Ralph Lauren

چه چیزی بیش از مدل هایی که یک مجموعه مد را پوشیده اند ، نشان دهنده کلاس و استایل است؟ تنظیمات عالی

آگهی آنلاین Geico

میشه گفت این مدل ها تا دندان پوشیده و مجلل شده اند و در امتداد دریا در ساحل سرگردان هستند. مطمئناً بازگشت به زمانی که مردم به ساحل می رفتند، اما نه برای آفتاب گرفتن یا شنا کردن بلکه برای معاشرت.

این یک بنر تبلیغاتی عالی برای برند Polo است (مجموعه پاییزی آنها  Road Trip یا سفر جاده‌ای نام دارد). این بنر تبلیغاتی اینترنتی یک نمونه عالی و یکی از بهترین آگهی های بازاریابی سال 2020 بود.

9- مرل Merrell باعث می شود شما بخواهید از خانه خارج و مدتی را در هوای آزاد سپری کنید. 

شرکت مرل به جای اینکه کفش های خود را مانند بسیاری از شرکت های تولید کفش روی زمینه سفید یا سیاه نشان دهند، یک محیط جنگلی را انتخاب کرد.

بنر تبلیغاتی مرل از بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

درختان, چمنهای سبز و برگها, بهمراه انتخاب نوع فونت دور هم جمع شده‌اند و اشتیاق بازدید از فضای باز را ایجاد می کنند. این آگهی نوید تجربه لذت پیاده روی و نه خود محصول را می دهد.خُب البته اگر می بخواهید در چنین جایی پیاده روی کنید، به کفش های کوهنوردی احتیاج دارید.

10- بنر شرکت Integral Ad Science پیامی کوتاه و قوی ارائه می دهد

این آگهی نمایشی از IAS از یک طرح رنگی چشم نواز برای هدایت یک پیام کوتاه و کوتاه استفاده می کند.

تبلیغ آنلاین شرکت Integral Ad Science

این بنر فوق العاده ساده است, در کل 9 کلمه, بدون تصاویر واقعی, آیکون ها یا المنت های گرافیکی.

11- بنر تبلیغاتی شرکت Square ‌ثابت می‌کند هنوز قانون ساده نگه داشتن در طراحی گرافیک جواب می‌دهد. 

برای تأثیرگذاری یک تبلیغ نیازی به طراحی انقلابی نیست. طراحی ساده اما حرفه‌ای اغلب دستورالعمل موفقیت است.

بهترین بنر تبلیغاتی ساده سال

اگر بنر تبلیغاتی بالا را جداسازی کنید، این قطعات به دست می آید.

 • لوگو شرکت
 • نام برند
 • مزایا
 • دعوت به عمل (Call to Action)
 • تصوری محصول

تا زمانی که تصویر محصول خوبی داشته باشید و ارزش پیشنهادی واضحی داشته باشید، نیازی به نبوغ در خلاقیت ندارید.

12- بنر SEMrush با استفاده از تصاویر, رنگ و انیمیشن های خلاقانه متمایز از رقباست

برای جلب توجه بنر تبلیغاتی تان، نیازی به فوتوشوت پر هزینه با مدل های حرفه ای ندارید. در صورت استفاده خلاقانه از آیکون ها یا حتی عکس های آماده می توانند به شما کمک کند تا در میان جمعیت از دیگران متمایز شوید. این آگهی تبلیغاتی مربعی شکل از SEMrush بهترین چاره برای جلب توجه کسانی است که اصلا به بنرهای تبلیغاتی توجه نمی کنند.

بهترین های بنر تبلیغاتی اینترنتی 2020

SEMrush برای نشان دادن رقابت در طراحی بنرش, از یک مهره شطرنج در داخل یک ساعت شنی استفاده کرده است. ساعت شنی نمادی از سرعتی است که می توانید بینش های رقبا را که در عناوین اصلی وعده داده شده جلوه دهید.

عکس ها به گونه‌ای ویرایش شده‌اند تا یک طرح رنگی متضاد ایجاد کنند که توجه شما را به خود جلب کند. مطمئناً, با ظهور بنر های تبلیغاتی HTML5 ، دیگر نیازی نیست که یک تبلیغ نمایشی ثابت داشته باشید و شما انواع گزینه های انیمیشن را دارید.

بنر تبلیغاتی اینترنتی SEMrush

در این طراحی بنر تبلیغاتی، SEMrush از یک نمودار صعود به SERP ها با یک زنجیره لینک استفاده می کند. (SERP خلاصه Search Engine Results Pages است که همان صفحه ای است که هنگام سرچ در موتورهای جستجو مانند گوگل به شما پس از سرچ نمایش داده می‌شود)

نکات کلیدی که میتوان با بررسی این بنرهای فوق‌العاده برداشت کرد.

 1. هماهنگ با ترند روز باشید.
 2. اکثر مواقع سادگی بهتر است.
 3. جلب توجه با استفاده از رنگ های با اشبا بالا و ترکیب تصاویر با کانتراست زیاد
 4. کلمات و حتی حروف را با ایموجی جایگزین کنید.
 5. در هر بنر تبلیغاتی به یک موضوع متمرکز شوید.
 6. به طور خلاصه ارزش پیشنهاد خود را با بیننده در میان بگذارید.
 7. بدانید که چه چیزی برای مخاطب هدف شما اهمیت دارد.
 8. به صفحه فرود یا همان لندینگ پیجی که لینکش متصل به بنر است، یک ویدیو یا انیمیشن قرار دهید.
 9. تلاش کنید روی برندتان تمرکز کنید تا روی یک محصول خاص.
 10. ایده های منحصر به فرد را بجای یک ورژن معمولی آزمایش کنید.
 11. دکمه فراخوان برای اقدام روی بنر خود را شخصی سازی کنید تا بیشتر در مخاطبانتان تاثیر بگذارد.
 12. با خلاقیت، حتی لازم نیست فراخوان اقدام شما یک دکمه باشد.
 13. تجربه خود را تبلیغ کنید و نه محصولتان را.
 14. برای انتقال اطلاعات بیشتر از بنر های تبلیغاتی متحرک استفاده کنید.
 15. سعی کنید تا حالت و متن طنز به تبلیغتان اضافه کنید.

در پایان اگر برای طراحی بنر تبلیغاتی یا طراحی پوستر تبلیغاتی نیاز به طراح گرافیک دارید، از طریق صفحه “تماس با ما” با ما ارتباط برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنیم.