این پست را با استفاده از دکمه های زیر، در شبکه های اجتماعی با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

در این پست تعدادی از تصاویر رندر شده از مدل سه بعدی هدفون بی‌سیم سامسونگ Level را برای شما قرار داده‌ایم.

ما برای انجام فرآیند رندر سه بعدی این مدل 3 بعدی، از یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین نرم افزار های رندر سه بعدی به نام کی‌شات (به انگلیسی: Keyshot ) استفاده کرده‌ایم.

رندر 3 بعدی هدفون سامسونگ

انجام نورپردازی و ساخت مواد و بافت هم در فضای سه بعدی نرم افزار Keyshot انجام شده است.

رندر سه بعدی هدفون بی‌سیم سامسونگ Level

همانطور که می‌بینید سه عکس بالا، با پس زمینه سفید ارایه شده است.

اگر نگاهی به تصاویر محصولات فروشگاه های بزرگ جهان و ایران مانند آمازون انداخته باشید، بیشتر عکس های ارایه شده در گالری تصاویر محصولات این فروشگاه ها دارای پس‌زمینه های سفید یا بسیار ساده هستند. یکی از دلایل بسیار آشکار آن هم این است که توجه بازدید کننده و مشتری تنها به همان محصولی که برای خرید یا خواندن توضیحاتش مراجعه کرده معطوف شود و پس زمینه و المنت های موجود در آن باعث پرتی حواسشان نشود.

در مقابل برای قرار دادن تصاویر رندر شده از محصولات در شبکه های اجتماعی، کارهای طراحی گرافیک دوبعدی هم استفاده می شود و برای جلب توجه از ترکیب تصویر رنده شده‌ی محصول با پس زمینه های جذاب و المنت های گرافیکی استفاده می‌شود.

تصویر رندر شده سه بعدی با کیفیت بالا از هدفون

اگر دارای مدلی سه بعدی از محصولتان هستنید و برای ارایه آن در فروشگاه های اینترنتی نیاز به عکس های باکیفیت دارید، از طریق دکمه تماس با ما در بالای صفحه با ما ارتباط برقرار کنید تا با هزینه ای مناسب صاحب گالری عکس هایی استاندارد برای محصول خود شوید.

چنانچه مدل سه بعدی از محصول خود ندارید، ما می توانید محصول یا جسم مورد نظرِ شما را با تعرفه‌ای مناسب مدل سازی و برای فرایند رندر 3 بعدی آماده کنیم.