طراحی گرافیک شیک و منحصر به فرد بروشور سه لت مناسب انواع کسب و کار ها و نیاز ها با کیفیتی عالی و تعرفه مناسب

اگر به دنبال طراح گرافیک حرفه‌ای برای طراحی سه لت بروشورتان می گردید، به سایت درستی آمده‌اید.

ما میتواینم بروشور شما را به بهترین شکل طراحی و آماده چاپ کنیم.

این پست را با استفاده از دکمه های زیر، در شبکه های اجتماعی با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

سرویس طراحی بروشور سه لت با کیفیت عالی و قیمت مناسب

طراحی بروشور سه لت یکی از محبوب ترین خدمات طراحی گرافیک ماست چون این بروشور ها از پرطرفدار ترین مدل هاست.

بروشور سه لت، سه قسمت دارد که با دو بار تا زدن ورق چاپ شده و جمع کردن دو قسمت کناری در بالای قسمت مرکزی به دست می‌آید.

برای طراحی گرافیک این مدل بروشور به نسبت بروشور دو لت صفحات باریک تری در اختیار ماست، به این معنی که فضای کمی برای المنت های گرافیکی و محتوای متنی در هر صفحه وجود دارد، بنابراین باید مطمئن شد که صفحات برای مخاطبان بهم ریخته یا نامشخص نیست، پس باید از طراحی هوشمندانه ای استفاده شود.

با وجود اینکه طراحی بروشور های 3 لت پیچیدگی بیشتری دارد، این موضوع به این معنی است که فرصت های بیشتری هم برای طراحی هیجان انگیز تر و تعاملی با مخاطبان شما وجود دارد. نکته مثبت دیگر این بروشور این است که به دلیل اندازه مناسب تا اندازه بیشتری به نسبت دیگر سایزهای بروشور قابل حمل است و به گیرنده بروشور 3 لت می توانید به راحتی آنرا در جیب یا کیفش قرار دهد که این به این معنی است که مخاطبان شما بعد از دریافت، بروشورتان را کمتر داخل سطل آشغال پرت می‌کنند!

وقتی قصد دارید ابزارهای بازاریابی و تبلیغات را برای تجارت خود در نظر بگیرید ، گزینه های مختلف زیادی وجود دارد. اگرچه رسانه های اجتماعی و سایر گزینه های مدرن بازاریابی در حال محبوبیت بیشتر هستند ، بسیاری از مشاغل هنوز تبلیغات چاپی را راهی مناسب و مقرون به صرفه می دانند.در آن ژانر تبلیغاتی خاص ، تعدادی انتخاب در دسترس است و یکی از مثرترین آنها طراحی و چاپ بروشورهای سه برابر است. در اینجا برخی از مزایایی وجود دارد که باید هنگام بررسی بروشور و گزینه های چاپ خود در نظر بگیرید:

مزایای استفاده از بروشورهای سه لت

در اینجا مزایای طراحی و استفاده از بروشور سه لت را بررسی می کنیم.

گنجاندن مقدار زیادی اطلاعات

بروشور سه لت وسیله تبلیغاتی بسیار خوبی برای ارائه اطلاعات زیادی در یک برگه جمع و جور است. این بروشورها به صورت یک برگه A4 دو رو طراحی و چاپ می شوند و فرصتی را برای قرار دادن متن و تصویر بصورت منظم و موثر فراهم می کنند که تأثیر بازاریابی فوری خواهد داشت.

بروشورهای سه لت قابلیت قرار گرفتن در جیب را دارند.

پس از جمع شدن، بروشور سه لت اندازه‌اش به یک سوم آگهی های تبلیغاتی A4 تبدیل می شود و قرار دادن آن در جیب بسیار آسان تر از دیگر مدل ها بروشور است، بنابراین حفظ آن توسط شخصی که آن را دریافت می کند، بیشتر می شود. این بدان معناست که شانس بیشتری دارد که توسط گیرنده نگهداری شود، بنابراین فرصت بیشتری برای انتقال پیام و اطلاعات شما دارد.

قابلیت ایجاد بخش‌های مختلف محتوایی

اگر کسب و کار شما محصولات یا خدمات مختلفی را ارائه می دهد، طراحی و چاپ بروشور سه لت گزینه‌ای عالی برای بازاریابی شماست. ارائه شش پنل متفاوت و جداگانه به شما امکان می دهد خدمات خود را در دسته های مجزا و جداگانه تقسیم کنید.

مقرون به صرفه بودن بروشور سه لت

بله! تعرفه طراحی و چاپ آگهی و تراکت های یک رو بسیار کمتر از بروشور های 3 لت است اما کیفیت و اطلاعاتی که به مخاطبانتان ارایه می دهند، بی هیچ وجه قابل مقایسه نیست. 

ظاهری حرفه ای

همانطور که گفته شد، طراحی و چاپ بروشورهای سه لت ممکن است کمی گرانتر باشد، اما کیفیت و ظاهر حرفه ای اضافه شده به شما کمک می کند تا کسب و کار شما از رقبا متمایز شود.

طراحی شیک و منحصر به فرد انواع مدل بروشور سه لت