طراحی گرافیک حرفه‌ای و شیک انواع مدل بروشور دو لت برای انواع کسب و کار ها با کیفیتی عالی و تعرفه مناسب

این پست را با استفاده از دکمه های زیر، در شبکه های اجتماعی با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

ارایه سرویس طراحی بروشور دو لت با کیفیت عالی و قیمت مناسب

طراحی بروشور می تواند کاری دشوار باشد که با اشتباهات فراوانی همراه شود. بروشور علاوه بر اینکه باید هوشمندانه و حرفه ای به نظر برسد باید مخاطبان مورد نظر شما را مجذوب خود کند و به گونه‌ای با آن ها ارتباط برقرار کند که کاملاً متناسب با برند شما باشد. این یکی از وظایف بروشور است که گفتنش از انجامش راحت تر است.

اولین کاری که قبل از سفارش طراحی بروشور می توانید انجام دهید، این است که مدل تا شدن آن را انتخاب کنید که پیام شما را به موثرترین و چشمگیرترین حالت ارائه دهد. سه لت(دو تا می خورد) و دو لت (یک تا می خورد) دو مورد از محبوب ترین گزینه های تاشو بروشور هستند که اینجا درباره بروشور دو لت صحبت می کنیم.

در پایین می توایند نمونه تصویر بروشور 2 لت تا نخُرده را ببینید.

بروشور دو لت چیست؟

بروشور دو لت ورقه ای است که به صورت دو رو طراحی و چاپ شده است که به‌طور مستقیم از وسط تا شده است. تا فقط در یک خط، بروشور را به دو قسمت تقسیم می کند و ظاهر کتابچه را ایجاد می کند. این نوع بروشور با باز شدن، دو صفحه اصلی داخلی به خواننده ارائه می دهد.

طراحی بروشور دو لت برای شرح دادن یک سرویس یا محصول عالی است چون قبل از اینکه مخاطبان خود را با پیام نهایی رو به رو کنید، می توانید ایده ای را در جلد جلویی معرفی کنید و سپس جزئیات بیشتری را در داخل آن ارائه دهید.به همین دلیل ، برای شرح دادن استارت‌آپ یا معرفی یک محصول کاملاً جدید، انتخاب بسیار خوبی است.

دو صفحه داخلی با فضای زیادی که می تواند برای تصاویر ، گرافیک ها یا متن های پررنگ استفاده شود ، یک فرصت عالی برای برجسته کردن دو پیام اصلی در مورد رویداد یا محصول شما است. این بروشور اساسی و بدون ریسک است که به ویژه برای حجم بیشتری از اطلاعات مناسب است و مخاطب و خواننده بروشور شما را از طریق روایتی راهنمایی می کند که آنها را ترغیب می کند برند، محصول یا ایده شما را بیشتر کشف کنند!

  • بروشور های دو لت بهترین انتخاب است برای:
  1. پرزنتیشن های ساده کاری
  2. راهنمای محصولات و مقایسه آنها
  3. اسناد سنگین تصویری مانند کاتالوگ ماشین، لباس و لوازم الکترونیکی

مزایای استفاده از بروشور دو لت

در اینجا مزایای بروشور هایی که به صورت دو لت طراحی و تا شده اند را بررسی می کنیم.

انتخاب عالی برای تصاویر بزرگ

بروشورهای دو لت بسیار پهن تر از سه لت هستند که اجازه طراحی خلاقانه تری را ایجاد می کند. بروشور 2 لت یک تا دارد، بنابراین اجازه استفاده از تصاویر بزرگتر یا بیشتر را می دهد بدون آنکه چین و تا آنها را قطع کنند. همانطور که در مثال زیر مشاهده می کنید، عکس ها یا در یکی از پنل ها یا در هر دو پنل قرار دارند. اگر این طراحی بیش از یک تا می خورد، زیبایی آنها مخدوش می شد.

توانایی جلب توجه بالا

از آنجا که بروشورهای 2 لت عریض تر هستند، این می تواند به ما کمک کند تا با استفاده از فضای بیشتر و طراحی گرافیک چشم‌نواز تر، بتوانیم بیشتر توجه مخاطب را جلب کنیم.

معایب

به تنها ایرادی که می توان اشاره کرد، راحت نبودن استفاده و نگاه داشتن این مدل بروشور به نسبت بروشورهای سه لت است.

بروشورهای دولت به دلیل اندازه پهی که دارند، نمیتوان آن ها را در هر جایی مانند جیب کت یا کاپشن قرار داد و این موضوع تنها ایرادی است که می توان از 2 لت ها گرفت!

طراحی بروشور دو لت